Bendraujame, susitinkame ir esame komanda ne tik renginiuose

BI7A1576

GĖRNEŠIO komanda – tai jauni, energingi žmonės, kuriems renginių organizavimas – ne tik darbas, bet ir saviraiškos būdas, hobi – tiesiog gyvenimo būdas.

Renginių ir pasiruošimo renginiams metu esame neišskiriama komanda, siekianti vieno tikslo – sukurti renginį, apie kurį žmonės puikiai atsilieps dar ilgai.

Tačiau, kaip ir kiekviena kita organizacija, kartu leidžiame ir laisvalaikį. Vienas iš laisvalaikio praleidimo būdu yra #NEŠUGĖRĮ komandos dalyvavimas įvairiuose sporto renginiuose.

Krepšinis

Mūsų komanda iš Vilniaus miesto krepšinio teisėjų jau nuo 2011 metų dalyvauja Vilniaus miesto krepšinio čempionatuose, ir tai sėkmingai daro jau 5 metus iš eilės. Galime pasigirti viena ištikimiausių ir gausiausių sirgalių palaikymo komandų, puikia nuotaika varžybų metu ir komandine dvasia kiekvienose varžybose. Kol kas geriausi pasiekimai – 2012 ir 2013 metais iškovotos III-osios vietos Vilniaus krepšinio lygos pavasario čempionatuose.

Bėgimai

Dalis Gėrešio komandos yra didžiausių ir populiariausių bėgimų Lietuvoje organizatoriai bei bėgimo klubų įkūrėjai. Tačiau turime ir aktyvių bėgikų, kurie stengiasi nepraleisti nei vieno iš didesnių bėgimų Lietuvoje ar kaimyninėse šalyse.

Kelionės

Mūsų aktyvių žmonių komanda, turėdama bent kelias laisvas dienas šiltuoju metų laiku leidžiasi į keliones dviračiais. Be sportiško laisvalaikio ir puikių emocijų, kurias išgyvename kelionių metu, nepamirštame ir darbo. Išvykų metu generuojame naujas idėjas renginiams, aplankydami naujas nepažįstamas vietoves, dažnai aptinkame tinkamų vietų ateities renginiams, sutinkame žmonių, kurie yra mums artimos profesijos atstovai.

Organizuojate aktyvią veiklą ar renginį? Pakvieskite sudalyvauti ir mus! Pažadame su savimi atsinešti ir gėrio!