Įmonių vasaros sąskrydžių organizavimas

BI7A1910

Pabodusios, kiekviename renginyje besikartojančios užduotys… Asistentai, kurių kompetencija nėra tinkama dirbti su didelėmis masėmis žmonių… Neaiški taškų skaičiavimo sistema… Nesklandumai renginio metu, ir nesugebėjimas valdyti stresinių situacijų…

Šios ir kitos įmonių vasaros renginių organizatorių nekompetencijos ir klaidos buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios susibūrė Gėrnešio komanda. Nešabloniški, originalūs, optimalaus rezultato siekiantys žmonės turintys dešimties metų patirtį aptarnaujant įmonių vasaros renginius.

Gėrnešio komandos privalumai (kuo išsiskiriame iš kitų vasaros švenčių organizatorių):

Profesionalų komanda. Mūsų komandos nariai yra profesionalūs įvairių sporto šakų teisėjai, tad renginio metu kiekvienoje užduotyje Jus pasitiks savo srities profesionalas, o ne karjerą renginiuose pradedantis asistentas.

Originalios užduotys. Jau seniai savo renginiuose atsisakėme „Bėk. Mesk. Grįžk“ ar „Virvės traukimo“ užduočių. Dėl kiekvienais metais sugrįžtančių klientų srauto, nuolat mąstome apie inovatyvias, originalias, nematytas užduotis, kurios būtų įdomios, aktyvios ir komandiškos.

Renginį išpildome Nuo… Iki… Iš Jūsų perimsime visus su renginio organizavimu susijusius rūpesčius – nuo tinkamos renginio vietos parinkimo, maitinimo ir aptarnaujančio personalo suradimo iki vakaro programos išpildymo. Žinome, kaip sunku yra surasti patikimus partnerius, padėsiančius Jūsų šventę paversti nepamirštama, tad patikėkite šį darbą mums.