Nuo ko pradėti organizuojant renginį?

Narbuto kaledos 2014-304
Renginį pradėkite planuoti kuo anksčiau. Patikrinkite, kokie kiti renginiai vyks tą pačią dieną. Neatsižvelgus į tai, gali tekti konkuruoti dėl renginio svečių.

Aiškiai apsibrėžkite renginio tikslus ir uždavinius. Priešingu atveju Jūsų renginiui išleisti pinigai gali būti iššvaistyti veltui.

Įvertinkite renginio dalyvius. Auditorijos analizė padės pasirinkti tinkamą renginio idėją.

Tema vakarėliui suteiks vientisumo, dalyviai greičiau įsitrauks į šventinę nuotaiką. Teminės aprangos detalės padeda išspręsti, ypač moterims dažnai iškylančią problemą „ką apsirengti“?

Tinkamai parinktas, profesionalus vedėjas – svarbus renginio sėkmės faktorius.

Ruošdami kvietimus į renginį, nepraleiskite svarbiausios informacijos: progos, vietos, laiko, aprangos kodo. Aprangos kodas padės svečiams tinkamai pasiruošti, išvengti keblių situacijų. Taip pat nepamirškite įvertinti, ar kvietimas bus vardinis, ar kviečiate tik vieną asmenį, ar su pora. Jei svarbu žinoti tikslų dalyvių skaičių, nepamirškite kvietime nurodyti, kad prašote svečių patvirtinti dalyvavimą telefonu ar el. paštu.

Oficialios kalbos pramoginiame renginyje turėtų užimti kuo mažesnę laiko dalį. Jei manote, kad 10 minučių trukmės pasisakymas yra trumpas – renginyje jis tikrai gali prailgti. Nebent pranešėjas turi neeilinių oratorinių sugebėjimų.

Kuo mažiau oficialus renginys, žinoma, jei auditorija nėra tam per didelė, tuo daugiau galima įtraukti auditoriją. Įvairūs žaidimai, konkursai, užduotys ar bendra veikla padės dalyviams įsisiūbuoti, nelikti nuošalyje.

Jei norite, kad šiais ir kitais svarbiais Jūsų renginio akcentais pasirūpintų savo srities profesionalai nedvejodami kreipkitės į „Gėrnešio“ komandą!